You are here
Home > Прогнози за деня

Тук можете да откриете актуалните футболни прогнози за срещите, коите предстоят да се изиграят днес.


Livescore.in

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
21:45 Бенфика (Пор) – Манчестър Юнайтед (Анг) TV 4.65 3.63 1.80
21:45 ЦСКА Москва (Рус) – Базел (Швц) 2.00 3.49 3.82

 

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
21:45 Андерлехт (Бел) – Пари Сен Жермен (Фра) 17.63 8.45 1.15
21:45 Байерн Мюнхен (Гер) – Селтик (Шот) TV 1.10 11.04 22.39

 

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
19:00 Карабах Агдам (Азе) – Атлетико Мадрид (Исп) 14.29 6.38 1.22
21:45 Челси (Анг) – Рома (Ита) TV 1.60 4.09 5.66

 

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
21:45 Барселона (Исп) – Олимпиакос (Гър) TV 1.07 12.68 27.07
21:45 Ювентус (Ита) – Спортинг Лисабон (Пор) 1.42 4.69 7.61

 

Италия - Купа на Италия - Серия С Италия – Купа на Италия – Серия С Рез. 1 X 2
17:30 Пиза – Понтедера 1.44 3.92 5.91
19:00 Равена – Реджиана 2.61 3.26 2.34
19:30 Губио – Самбенедетезе 2.63 3.25 2.34
21:00 Албинолефе – Монца 1912 2.21 3.21 2.79

 

Беларус - Премиер Лига Беларус – Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:45 Днепър Могилев – Ислоч Минск 2.24 3.24 2.82

 

Македония - Купа на Македония Македония – Купа на Македония Рез. 1 X 2
15:30 Академия Пандев – Силекс Кратово 1.53 3.91 4.93
15:30 Победа Прилеп – Брегалница Щип 1.39 4.32 6.28
15:30 ФК Горно Лисиче – ФК Скопие 2.41 3.46 2.42
15:30 Шкендия 79 Тетово – Работнички Скопие 1.36 5.05 5.54
15:30 Шкупи Скопие – Вардар Скопие

 

Полша - Първа Лига Полша – Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Пуща Неполомице – Рух Хожов 2.20 3.19 2.93
16:00 Раков Ченстохова – Подбескидзе 1.87 3.41 3.75
20:00 Заглембие Сосновец – Хробри Глогов 2.35 3.17 2.76
20:00 Погон Шедълце – Олимпия Груджьондз 2.74 3.01 2.49
21:00 ГКС Катовице – Стомил Олщин 1.80 3.39 4.06

 

Словакия - Купа на Словакия Словакия – Купа на Словакия Рез. 1 X 2
15:30 Искра Борчице – Земплин Михаловце 4.29 3.77 1.63
15:30 Татран Липтовски Микулаш – Локомотив Зволен 1.62 3.78 4.37
18:00 Жилина – Железарна Подбрезова 1.33 4.79 6.62
18:00 Спартак Търнава – Спишка Нова Вес 1.11 8.18 11.72
18:30 Слован Братислава – Нитра 1.42 4.24 5.72
20:00 Скалица – Ружомберок 3.76 3.56 1.77

 

Словения - Купа на Словения Словения – Купа на Словения Рез. 1 X 2
19:00 Алуминий Кидричево – Крка Ново Место 1.44 4.17 5.83

 

 

 

Top